lut
14
2012

No i jest WordPress 3.3.1 po polsku. Oficjalnie.

Jak widać niedawna zapowiedź na blogu WordPress Polska nie była tylko grą na czas i faktycznie – dziś jest już dostępne oficjalne tłumaczenie WordPressa w wersji 3.3.1 na język polski.

WordPress 3.3 pojawił się 13 grudnia 2011 i od tamtej pory czekaliśmy na tłumaczenie. W międzyczasie sam opublikowałem tutaj nieoficjalne tłumaczenie, które do tej pory pobraliście 1400 razy.

Mam nadzieję, że ta dwumiesięczna zwłoka to tylko pojedynczy incydent ;)

Polską wersję WordPressa można pobrać jak zwykle stąd. Także Wasze WordPressy w Kokpicie powinny mieć informację o nowej aktualizacji.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

7 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Jeżeli wcześniej było wrzucone Twoje tłumaczenie, to WP już się nie upomni o aktualizację (w panelu jest jedynie „Zainstaluj ponownie”) :)

  • racja :) chodzilo mi o przypadki gdy ktos jeszcze nie instalowal mojego tlumaczenia czekajac na oficjalne.

   przy okazji: jesli ktos zainstalowal moje, po co mialby chciec instalowac oficjalne? ;P

   • W oficjalnym jest tłumaczenie dla sieci ;)

 • No w końcu! No bo ileż można. Ja jestem ciekawa skąd wzięło się takie opóźnienie.

 • […] Jest już dostępne oficjalne tłumaczenie WordPressa 3.3.1 na język polski, jednak jeśli ktoś chce pobrać od nas – nie ma sprawy Oba […]

 • Posted in Bez kategorii | Leave a comment
  Świerza instalacja wordpressa……. to jest tlumaczenie???

  • musisz zacząć rozróżniać tłumaczenie wordpressa od tłumaczeń skórki do wordpressa

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »