Zostań współautorem!

Chcesz dołączyć do autorów publikujacych na dev.wpzlecenia? Masz pomysł na świetny artykuł? To idealna metoda na wypromowanie własnej osoby jako specjalisty od WordPressa. Napisz na kkarpieszuk@gmail.com podając swoje dane kontaktowe i proponowane tematy, jakie możesz poruszyć. Pisałeś już gdzieś w sieci? Wspomnij o tym!

Komentarze

2 odpowiedzi na „Zostań współautorem!”

 1. […] Na razie są tam tylko moje artykuły, ale mam nadzieję, że nie będzie to teatr jednego aktora. Skontaktuj się ze mną, jeśli masz pomysł na świetny […]

 2. Awatar Alvre
  Alvre

  Witam serdecznie,
  Znalazłem się tu przypadkowo
  Moja strona firmowa działa na prestashop (teraz migrujemy do wersji 8 z PHP 8.1) Jednakże, coraz bardziej przyglądam się Woocomerce. Już próbowałem go wypróbować ale poległem. Niby podobny do presta ale oczywiście potrzeba czasu aby się wdrożyć. Ale do rzeczy, dlaczego ta zmiana mnie interesuje?
  Chodzi wiadomo o pozycjonowanie i szybkość strony co słyszałem, że WordPress radzi sobie o wiele lepiej. Ile w tym prawdy tego chyba nikt nie wie. Natomiast Presta 8 zaskoczyła mnie szybkością. Strona głowna na google speed jest na zielono. Może dzięki plikom Avif, które są lekkie jak piórko. Z chęcią bym porozmawiał nad wyższością jednego z silników, może skusiło by mnie na przejście na Woocomerce. No i taych wychwalany jeszcze Gutenberg :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *