kwi
14
2014

WordPress 3.8.3, czyli poprawka, której nikt nie potrzebuje

Już za chwilę Wasze WordPressy zaczną się automatycznie aktualizować do wersji 3.8.3. Pozwólcie więc im na to, a w międzyczasie przeczytajcie ten krótki wpis o tym, że aktualizacja ta jest w ogóle niepotrzebna.

Gdy wydawano dość ważną wersję 3.8.2 przypadkiem zakradła się mała wada: widżet kokpitu o nazwie „Szybki Szkic” uległ awarii i jeśli ktoś spróbowałby za jego pomocą dodać nową treść, straciłby wszystko co tam wpisał.

Z faktu, że nikt tego widżeta tak naprawdę nie używa zdają sobie sprawę sami twórcy WordPressa. Jednak jak sami mówią, nawet przy tak niepotrzebnej i nieużywanej funkcji nie mogą sobie pozwolić na jej nienaprawienie.

I nie zmienia tego fakt, że już za nieco ponad dobę zostanie wydany WordPress 3.9.

Dziękuję za lekturę, Wasze WordPressy już się aktualizowały, a jeśli przypadkiem tak się nie stało, tutaj jest odnośnik do pliku do pobrania.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

5 komentarzy + Dodaj komentarz

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »