BuddyPress 1.6.3 spolszczony!

BuddyPress

O BuddyPressie mogliście już przeczytać w tym artykule. Od tego czasu trochę minęło i 4 dni temu została wprowadzona wersja 1.6.3 tej wtyczki, a o zmianach jakie zostały wprowadzone można przeczytać tutaj.

Niestety, polska społeczność nie miała dostępu do najnowszych tłumaczeń tego pluginu od wersji 1.5.1, którą Andrzej Piotrowski przetłumaczył na nasz rodzimy język. Wraz z Emilią Heller przetłumaczyliśmy wtyczkę do ostatnio wydanego wydania. Tłumaczenie może zostać pobrane z mojego bloga lub ze strony Emilii.

Tłumaczenie zostało wykonane od nowa korzystając tylko z niektórych tłumaczeń z repozytorium dostępnego tutaj. Domyślamy się, że pewne tłumaczenia mogą być błędne, dlatego prosilibyśmy o zgłaszanie błędów w komentarzach, by móc je szybko likwidować. Mamy zamiar aktualizować tłumaczenie wraz z wydaniem kolejnych wersji BuddyPressa.

Wkrótce powinno również pojawić się polskie tłumaczenie bbPressa przy wykorzystaniu dostępnych tłumaczeń z repozytorium.


Opublikowano

w

, ,

przez

Komentarze

9 odpowiedzi na „BuddyPress 1.6.3 spolszczony!”

 1. Awatar kamiles

  i to jest bardzo dobra wiadomość! ten cały BuddyPress to potężne narzędzie, widziałem na themeforest motywy do tego, kopara opada

 2. Awatar marsjaninzmarsa

  Napisaliście do twórców rozszerzenia, czy nie udostępniliby tłumaczenia wraz z głównym wydaniem? :)

  1. Awatar Emilia Heller

   Nie pomyśleliśmy nawet o tym, więc dzięki za pomysł ;)

 3. Awatar Marcin Mrotek

  Ciesze się, e jest to dobra wiadomość dla was

  Szczerze powiedziawszy to nad tym nie myśleliśmy. Za to napisałem przez polską stronę WordPressa o tym, by dodali tłumaczenie, ale nawet nie wiem, czy doszło, bo potwierdzenia nic nie dostałem, a po przesłaniu wiadomości jest biała strona.

 4. Awatar Aga

  A ja się cieszę, że w polskim wp-światku pokazują się nowe twarze. Dzięki Marcin za „ujawnienie się” tym wpisem. Twój blog już dodałam sobie do czytnika RSS. Pozdrowienia również dla reszty ekipy.

 5. Awatar Mariusz - trojmiasto.us

  Dzięki dzięki dzięki! W przyszłym tygodniu miałem to robić sam :)

  1. Awatar Emilia Heller

   Jeżeli tylko znajdę, w którym miejscu można tam importować plik .po, to jak najbardziej.

 6. Awatar Trocadero

  super wiadomość i tego szukałem od jakiegoś czasu. Pora postawić jakąś fajna stronkę. Dzięki