st.
15
2013

BuddyPress 1.6.3 spolszczony!

BuddyPress

O BuddyPressie mogliście już przeczytać w tym artykule. Od tego czasu trochę minęło i 4 dni temu została wprowadzona wersja 1.6.3 tej wtyczki, a o zmianach jakie zostały wprowadzone można przeczytać tutaj.

Niestety, polska społeczność nie miała dostępu do najnowszych tłumaczeń tego pluginu od wersji 1.5.1, którą Andrzej Piotrowski przetłumaczył na nasz rodzimy język. Wraz z Emilią Heller przetłumaczyliśmy wtyczkę do ostatnio wydanego wydania. Tłumaczenie może zostać pobrane z mojego bloga lub ze strony Emilii.

Tłumaczenie zostało wykonane od nowa korzystając tylko z niektórych tłumaczeń z repozytorium dostępnego tutaj. Domyślamy się, że pewne tłumaczenia mogą być błędne, dlatego prosilibyśmy o zgłaszanie błędów w komentarzach, by móc je szybko likwidować. Mamy zamiar aktualizować tłumaczenie wraz z wydaniem kolejnych wersji BuddyPressa.

Wkrótce powinno również pojawić się polskie tłumaczenie bbPressa przy wykorzystaniu dostępnych tłumaczeń z repozytorium.

Powiązane wpisy

O autorze: Marcin Mrotek

Jestem Junior Front-End Developerem, który od 2012 roku pracuje z WordPressem. Obecnie uczę się kodowania szablonów i pisania pluginów pod wp w stopniu bardziej zaawansowany. Mam wiele pomysłów, które planuje zrealizować w formie wtyczek i sprzedawać poprzez firmę Envato.
Przejrzeć moje prace i skontaktować się można przez stronę http://www.marcinmrotek.pl/
Hobbystycznie gram na gitarze elektrycznej i czytam książki.

9 komentarzy + Dodaj komentarz

 • i to jest bardzo dobra wiadomość! ten cały BuddyPress to potężne narzędzie, widziałem na themeforest motywy do tego, kopara opada

 • Napisaliście do twórców rozszerzenia, czy nie udostępniliby tłumaczenia wraz z głównym wydaniem? :)

  • Nie pomyśleliśmy nawet o tym, więc dzięki za pomysł ;)

 • Ciesze się, e jest to dobra wiadomość dla was

  Szczerze powiedziawszy to nad tym nie myśleliśmy. Za to napisałem przez polską stronę WordPressa o tym, by dodali tłumaczenie, ale nawet nie wiem, czy doszło, bo potwierdzenia nic nie dostałem, a po przesłaniu wiadomości jest biała strona.

 • A ja się cieszę, że w polskim wp-światku pokazują się nowe twarze. Dzięki Marcin za „ujawnienie się” tym wpisem. Twój blog już dodałam sobie do czytnika RSS. Pozdrowienia również dla reszty ekipy.

 • Dzięki dzięki dzięki! W przyszłym tygodniu miałem to robić sam :)

  • Jeżeli tylko znajdę, w którym miejscu można tam importować plik .po, to jak najbardziej.

 • super wiadomość i tego szukałem od jakiegoś czasu. Pora postawić jakąś fajna stronkę. Dzięki

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »