gru
31
2012

WordPress 3.5 jest już po polsku

Z wydaniem 3,5 ludzie z wordpressa zdążyli przed końcem świata. Polskie wydanie tej wersji pojawia się natomiast przed końcem roku.

Już w Waszych kokpitach powinna pojawiać się powoli opcja aktualizacji do 3.5 PL. Wszystko głównie za sprawą Marcina Pietrzaka, który to tłumaczenie przygotował, dziś zostało opublikowane w oficjalnych repozytoriach.

Szczęśliwego Nowego Roku PL! ;)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

4 komentarze + Dodaj komentarz

  • Idę się aktualizować, zwłaszcza że dodałem do tego tłumaczenia swoje trzy grosze :)

  • ściągnąłem na jednym z blogów i na innym również. na jednym Co ciekawe działa dobrze na drugim całkowicie wykrzaczył wtyczki, po aktualizacji wtyczek działa, ale poleciał motyw, jak ktoś ma dużą stronę i tak jak ja nijaką wiedzę, polecam z dystansem podejść do tematu

  • Z tego, co zauważyłem, to przy dodawaniu mediów (grafik) do wpisów są zamienione miejsca „title” i „alt”. Nie wiem, czy to jest związane z tłumaczeniem, czy błąd w samej wersji. Po dodaniu grafiki o tytule OBRAZEK w tekście html wpisu otrzymamy alt=”OBRAZEK”, a powinno być title=”OBRAZEK”. Przeglądarka po najechaniu kursorem na grafikę nie wyświetla jej tytułu. To samo dzieje się, gdy utworzymy ikonę do wpisu, też ikona w kodzie html zamiast „title” ma „alt”.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »