WordPress 3.5 jest już po polsku

Z wydaniem 3,5 ludzie z wordpressa zdążyli przed końcem świata. Polskie wydanie tej wersji pojawia się natomiast przed końcem roku.

Już w Waszych kokpitach powinna pojawiać się powoli opcja aktualizacji do 3.5 PL. Wszystko głównie za sprawą Marcina Pietrzaka, który to tłumaczenie przygotował, dziś zostało opublikowane w oficjalnych repozytoriach.

Szczęśliwego Nowego Roku PL! ;)


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „WordPress 3.5 jest już po polsku”

 1. Awatar Jakub Milczarek

  Idę się aktualizować, zwłaszcza że dodałem do tego tłumaczenia swoje trzy grosze :)

  1. Awatar marsjaninzmarsa

   Ja również. ^^

 2. Awatar franek

  ściągnąłem na jednym z blogów i na innym również. na jednym Co ciekawe działa dobrze na drugim całkowicie wykrzaczył wtyczki, po aktualizacji wtyczek działa, ale poleciał motyw, jak ktoś ma dużą stronę i tak jak ja nijaką wiedzę, polecam z dystansem podejść do tematu

 3. Awatar rwpb

  Z tego, co zauważyłem, to przy dodawaniu mediów (grafik) do wpisów są zamienione miejsca „title” i „alt”. Nie wiem, czy to jest związane z tłumaczeniem, czy błąd w samej wersji. Po dodaniu grafiki o tytule OBRAZEK w tekście html wpisu otrzymamy alt=”OBRAZEK”, a powinno być title=”OBRAZEK”. Przeglądarka po najechaniu kursorem na grafikę nie wyświetla jej tytułu. To samo dzieje się, gdy utworzymy ikonę do wpisu, też ikona w kodzie html zamiast „title” ma „alt”.