Nowa książka o WordPressie i kod zniżkowy

Można dyskutować czy jest nowa, bo wydana została w marcu tego roku – już prawie dwa miesiące temu – ale faktem jest, że ja się dopiero teraz o niej dowiaduję. Pierwszy raz o planowanym wydaniu usłyszałem na WordCampie i jakoś przegapiłem fakt, że plany stały się czynem.

Wtyczki do WordPressa. Programowanie dla profesjonalistów – bo taki tytuł jest właśnie tej pozycji, to książka, która moją uwagę przyciągnęła najpierw nazwiskami jej twórców. Brad Williams, Ozh Richard, Justin Tadlock to dobrze mi znani twórcy właśnie wtyczek do tego CMS-a i gdy tylko usłyszałem, że będą pisać książkę, wiedziałem, że na pewno będzie dobra.

Przy okazji: podejrzewam, że i Wy mimochodem znacie tych panów ;) Zajrrzyjcie w zainstalowane u siebie wtyczki, a założę się, że zobaczycie tam te nazwiska. Zgadłem?

Na razie tyle o tej książce, później na pewno ukaże  się tu jej recenzja, bowiem i tę książkę Helion dosłał mi z prośbą o zrecenzowanie.

Jeśli ktoś już teraz chce ją kupić (a sam bym w ciemno ją kupił) to mamy niespodziankę: kupon zniżkowy o wartości 10 złotych.  Wystarczy, że w procesie zamawiania podacie ten oto kod:

7078E8-1C8AEE-H

a będziecie mogli kupić tę książkę o wspomniane wyżej 10 złotych mniej. Szczegóły promocji znajdują się tutaj.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „Nowa książka o WordPressie i kod zniżkowy”

 1. Awatar Aga

  Ze mną było „identyko” jak z Tobą: usłyszałam o tej książce na WordCampie (nawet wyprowadziłeś mnie z błędu, że to nie ta sama książka, którą wspominałeś, kiedy miałeś prezentację o pluginach na jeszcze wcześniejszym WordCampie) i do momentu przeczytania tego wpisu o temacie zapomniałam. Zaraz książkę zamawiam, rabacik się też przyda. Thanks a lot!

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   prosze bardzo :) tamta o ktorej wspominalem to byla ksiazka vladimira prelovaca i afaik nie ma jej tlumaczenia
   http://www.amazon.com/WordPress-Plugin-Development-Beginners-Guide/dp/1847193595

 2. Awatar Jacek Jagiełło
  Jacek Jagiełło

  Kupiłem książkę jakiś miesiąc temu, już kończę ją czytać. Moim zdaniem naprawdę jest warto mieć tę książkę. Opisuje chyba wszystkie zagadnienia, związane w programowaniem dla wordpressa. No i także dużo praktycznych przykładów do wykorzystania. No i jest napisana prostym, zrozumiałym językiem.

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   zapowiada się więc dobrze :)