Jak zarabiać na WordPressie? Dowiesz się na konferencji PressNomics

Obok WordCampów, po WordUpach przyszła pora na kolejny rodzaj konferencji – konferencje omawiające zagadnienia ekonomiczne wokół WordPressa. Pierwsza taka, nazwana PressNomics, zostanie zorganizowana w listopadzie w Pheonix w USA. Termin odległy i kraj daleki, ale mam nadzieję, że przynajmniej po całym wydarzeniu dostępne będą filmy lub opis co ciekawego zostało zaprezentowane.

O czym będzie PressNomics? To spotkanie na którym firmy, które oparły swoje zarabianie na WordPressie będą opowiadały jak im ten biznes idzie. Zaprezentowane będą różne branże, od hostingu po tworzenie skórek i sprzedaż dodatkowych usług. Jakich – o tym na konferencji.

Jak dla mnie bardzo ciekawy pomysł. Zastanawiam się kiedy w Polsce będzie podobne spotkanie. Na razie zapewne jesteśmy zbyt małym rynkiem, ale może w którymś z wordcampów odbędzie dedykowana zagadnieniom biznesowym cała ścieżka wykładów?

…a może ktoś chciałby w osobnym artykule tutaj na łamach dev.wpzleceń opisać swój sposób na pieniądze w WordPressie? Zapraszam do kontaktu i komentowania.


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „Jak zarabiać na WordPressie? Dowiesz się na konferencji PressNomics”

 1. Awatar Kamil

  Pisanie płatnych materiałów o tym jak zarabiać na WordPressie jest dobrym sposobem zarobku ;)

 2. Awatar Bartek

  ” (…) ale może w którymś z wordcampów odbędzie dedykowana zagadnieniom biznesowym cała ścieżka wykładów?”

  A ktoś gdzieś planuje w Polsce jakiś WordCamp albo chociaż WordUp?

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   na razie czekamy na filmy z ostatniego, tego z grudnia ;)