Podsumowanie grudnia, a w styczniu: niespodzianki dla Was!

Przegapiłem podsumowanie listopada, ale zrobiłem to z premedytacją: trochę mi było szkoda, że odwiedzalność z października (ponad 18 000 odsłon) tak bardzo spadła (w listopadzie byliście tutaj około 3,5 tysiąca razy). Na szczęście w grudniu poprawiliście się i jest czym się chwalić :)

Liczby

dev.WPzlecenia w grudniu zostały odwiedzone 6035 razy. To prawie dwa razy więcej niż w miesiącu poprzednim (stosunek do października przemilczmy ;) ). Liczba unikalnych użytkowników: 1681. Oznacza to, że przeciętny dev.wordpressowiec przeczytał tutaj około 4 wpisów.

Artykuły

W grudniu pisaliśmy dla Was 15 razy, czyli przeciętnie co drugi dzień pojawiał się nowy artykuł. Co sądzicie o takim wyniku? Wiem, że każdy chciałby poczytać o WordPressie częściej, z drugiej strony częstsze pisanie może oznaczać niższą jakość. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

Najchętniej czytane przez Was wpisy:

Ludzie

Najczęściej piszącym redaktorem był Jakub Milczarek! Kuba jak widać bardzo dobrze się zadomowił na dev.WPzlecenia, bo w przeciągu miesiąca napisał tutaj aż 8 nowych wpisów. Jakubie – dziękuję! Dziękujemy! Mam nadzieję, że Twoje szkice czekające na dokończenie ujrzą światło dzienne już w tym miesiącu ;)

Mamy też nowego redaktora, a jest nim dobrze Wam znany z częstego komentowania Łukasz Więcek. Na razie napisał jeden wpis o ProLinku i sieciach blogów, ale mam nadzieję, że na tym się nie skończy :)

Mamy też zapowiedź ze strony Michała Stanowskiego. Michał wyraził chęć współpisania i mam nadzieję, że wkrótce coś tu się pojawi jego autorstwa.

Cały czas czekamy na innych! Jeśli chcesz sprawdzić się jako redaktor i pochwalić swoją wiedzą o WordPressie, jesteś w odpowiednim do tego miejscu :)

Plany na przyszłość

Plany mają to do siebie, że potrafią się nie sprawdzić, ale mam nadzieję, że wszystko wyjdzie. Będą pojawiać się nowe wpisy – to jest pewne.

Co więcej, jest bardzo prawdopodobne, że już wkrótce nie tylko będziecie mogli sobie poczytać tutaj wpisy zupełnie za darmo (pierwotnie planowałem aby dostęp do dev.WPzlecenia po jakimś czasie stał się płatny, ale coraz bardziej odchodzę od tego pomysłu) ale także… za czytanie tego serwisu będziecie nagradzani :) Wirtualnie, ale i fizycznie. Już wkrótce zorganizowane tu będą konkursy, a zwycięzcy otrzymają nagrody.

Jakie to konkursy i co będzie nagrodą – nie chcę jeszcze zapeszać więc niech to będzie nadal niespodzianka. Możecie pozgadywać w komentarzach ;)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za obecność! Szepnijcie czasem słówko o http://dev.WPzlecenia.pl ( <- adres specjalnie wpisany tak by łatwo było skopiować) na swoich blogach, facebookowym wallu, googleplusowym streamie czy twitterze. Więcej czytelników to większa motywacja do pisania.

 


Opublikowano

w

przez

Komentarze

2 odpowiedzi na „Podsumowanie grudnia, a w styczniu: niespodzianki dla Was!”

  1. Awatar Jakub Milczarek

    Myślę, ze moje szkice wreszcie zostaną ukończone w tym miesiącu :) Jeśli nie, to najpóźniej w przyszłym!

  2. […] już wspomniałem w jednym z poprzednich wpisów, na dev.WPzlecenia możecie spodziewać się niespodzianek dla Was. Teraz wyjawiam tajemnicę do […]