wrz
9
2019

WPzlecenia patronem medialnym WordCamp Łódź 2019

Miło mi poinformować, że nie tylko jak zawsze kibicuję polskim WordCampom, ale w tym roku także zostałem patronem medialnym zbliżającej się imprezy.

Dokładniej mowa o WordCampie w Łodzi jaki odbędzie się już za 10 tygodni (22-24 listopada 2019) i dokładniej mówiąc patronem nie zostałem ja a moje serwisy: dev.wpzlecenia.pl, które teraz czytacie oraz wpzlecenia.pl gdzie znajdziecie lub umieścicie zlecenia związane z WordPressem.

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił biletu, to wciąż są dostępne. Stałych bywalców namawiać nie trzeba, bo jeśli ktoś pojechał raz i zajmuje się WordPressem, wraca na to wydarzenie co roku. Nowi uczestnicy powinni potraktować poprzednie zdanie jako rekomendację ;)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Dawno już nie byłem w Łodzi. Kumpel mówi, że dużo się zmieniło. To muszę zaplanować wyjazd. Dzięki za info! ;)

  • Zapowiada się ciekawie, nawet dwie prelekcje o SEO :)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »