wrz
26
2019

Powstał polski podcast o WordPressie

Firma hostingowa home.pl postanowiła utworzyć nowy podcast dedykowany WordPressowi nazwany „Projekt WordPress”. To jest chyba pierwszy taki podcast po polsku.

Gościem pierwszego odcinka został Maciej Swoboda z WPdesk.pl, a rozmowa dotyczy tworzenia sklepów internetowych na bazie Woocommerce.

Gdy to piszę dopiero odsłuchuję podcasta, więc nie jestem w stanie go jeszcze zrecenzować, mogę jedynie zauważyć, że dźwięk jest nierówny: Maciek mówi o wiele ciszej niż redaktor Marcin Kowalik, ale da się to znieść ;) Mam nadzieję, że projekt będzie się rozwijał, bo osobiście ostatnio zostałem fanem podcastów. Najczęściej słucham ich w androidowej aplikacji „Podcasty” od Google i mam fajnie by było jakby i tam te audycje trafiły.

Na razie można rozmowy posłuchać na Spotify, na stronie bloga Home.pl lub na Youtube. I te ostatnie osadzam poniżej:

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Ciekawy gość, ciekawy podcast. :)

  • Zaraz posłucham mam nadzieję że dzięki Maćkowi nie będzie jak ich webinar którego opis zlinkowałem bo to była rozpacz po całości.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »