lis
21
2018

Zapraszamy na 4. WordUp Białystok

Już w ten piątek po raz czwarty odbędzie się w Białymstoku WordUp, czyli taki mniejszy, kilkugodzinny WordCamp. Wstęp darmowy.

Tak wyglądał poprzedni, trzeci WordUp w Białymstoku

WordUpy to lokalne spotkania społeczności zainteresowanej WordPressem. Jeśli tworzysz strony, sklepy w oparciu o WordPress lub blogujesz na tej platformie, te spotkanie jest dla ciebie. Jeśli z WordPressem nie masz na razie nic wspólnego, też przyjdź, bowiem tematyka nie ogranicza się tylko do tej platformy.

Czwarty WordUp odbędzie się w Games United przy ulicy Malmeda (wejście obok klubu M7). Start o godzinie 17:30, koniec przed godziną 20:00.

W czasie trwania przewidziane są trzy prelekcje i jak zwykle konkurs z nagrodami od naszych sponsorów.

Szczegóły możesz znaleźć na facebookowej stronie wydarzenia. Dodaj się także do strony wydarzenia tak byśmy wiedzieli ile osób mamy się mniej więcej spodziewać.

Na trzeci WordUp Białystok przyszło około 60 osób. Ilu nas będzie tym razem?

Ja oczywiście tam będę. Jestem jednym ze współorganizatorów :)


Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Szkoda, że mieszkam na drugim końcu Polski :) Z chęcią bym się wybrał na takie coś zwłaszcza, że myślałem o załozeniu bloga na WordPressie. Są takie spotkania organizowane gdzieś na w okolicach Wrocławia?

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »