paź
9
2014

Za ~miesiąc kolejny polski WordCamp

W chłodny, późnojesienny weekend, dokładnie 15 i 16 listopada w jednym miejscu znów zbiorą się wszyscy prawdziwi pasjonaci WordPressa i jak co roku będą słuchać wykładów, debatować i integrować się podczas wieczornych after party. Byłem na wszystkich poprzednich, tym razem też nie powinno mnie zabraknąć.

Choć tegoroczny WordCamp pierwotnie był zapowiadany w Bydgoszczy, ostatecznie spotkamy się w Warszawie. To już drugie spotkanie w środku Polski (poprzednie o którym myślę, było w Łodzi), dla mnie to tym lepiej, bo to pierwsze duże miasto gdy wyjedzie się z mojego Białegostoku w świat ;)

Lista prelegentów jest bardzo ciekawa. Są nazwiska z poprzednich lat, są nowe osoby. Robi się co raz bardziej międzynarodowo: aż dwóch prelegentów będzie zza granicy. (Czy ktoś pamięta, gdzie wcześniej na polskim WordCampie przemawiał ktoś po angielsku? Dla pierwszego kto dobrze odpowie w komentarzu, nagroda w postaci licencji na moją wtyczkę TradeMatik :) ).

To także kolejny WordCamp, który jest płatny, ale chyba od tego już nie uciekniemy. Cena natomiast nie jest wygórowana i będą to na pewno dobrze wydane pieniądze, które mogą się właściwie zwrócić (szczególnie, jeśli ktoś wybiera się na after party ;) ).

Choć nie jestem wśród organizatorów tego wydarzenia, to jednak czuję się na tyle zżyty z naszą polską wordpressową społecznością, że śmiało mogę napisać: zapraszamy!

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

4 komentarze + Dodaj komentarz

 • Gdańsk! Kim Gjerstad!

  PS. Zagranicznych prelegentów będzie więcej :D

  • Zajrzyj do skrzynki mailowej ;) TradeMatik powinien już tam być

  • Przez skromność nie powinnaś brać w tym konkursie udziału!

   • No chyba Ty!

    Mogę, bo wtedy byłam jako skromny i zwykły uczestnik :P

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »