Za ~miesiąc kolejny polski WordCamp

W chłodny, późnojesienny weekend, dokładnie 15 i 16 listopada w jednym miejscu znów zbiorą się wszyscy prawdziwi pasjonaci WordPressa i jak co roku będą słuchać wykładów, debatować i integrować się podczas wieczornych after party. Byłem na wszystkich poprzednich, tym razem też nie powinno mnie zabraknąć.

Choć tegoroczny WordCamp pierwotnie był zapowiadany w Bydgoszczy, ostatecznie spotkamy się w Warszawie. To już drugie spotkanie w środku Polski (poprzednie o którym myślę, było w Łodzi), dla mnie to tym lepiej, bo to pierwsze duże miasto gdy wyjedzie się z mojego Białegostoku w świat ;)

Lista prelegentów jest bardzo ciekawa. Są nazwiska z poprzednich lat, są nowe osoby. Robi się co raz bardziej międzynarodowo: aż dwóch prelegentów będzie zza granicy. (Czy ktoś pamięta, gdzie wcześniej na polskim WordCampie przemawiał ktoś po angielsku? Dla pierwszego kto dobrze odpowie w komentarzu, nagroda w postaci licencji na moją wtyczkę TradeMatik :) ).

To także kolejny WordCamp, który jest płatny, ale chyba od tego już nie uciekniemy. Cena natomiast nie jest wygórowana i będą to na pewno dobrze wydane pieniądze, które mogą się właściwie zwrócić (szczególnie, jeśli ktoś wybiera się na after party ;) ).

Choć nie jestem wśród organizatorów tego wydarzenia, to jednak czuję się na tyle zżyty z naszą polską wordpressową społecznością, że śmiało mogę napisać: zapraszamy!


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „Za ~miesiąc kolejny polski WordCamp”

 1. Awatar bastetmilo

  Gdańsk! Kim Gjerstad!

  PS. Zagranicznych prelegentów będzie więcej :D

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   Zajrzyj do skrzynki mailowej ;) TradeMatik powinien już tam być

  2. Awatar Marcin

   Przez skromność nie powinnaś brać w tym konkursie udziału!

   1. Awatar bastetmilo

    No chyba Ty!

    Mogę, bo wtedy byłam jako skromny i zwykły uczestnik :P