Pierwsza Polka w drużynie Automattic

olalaczekAutomattic to firma stojąca za WordPressem i zarazem wymarzone miejsce pracy chyba każdego, kto coś wspólnego z WordPressem ma (nie ma się czemu dziwić). Teraz to marzenie spełnia się dla pierwszego Polaka, a właściwie Polki. Aleksandra Łączek od najbliższego poniedziałku dołącza do tej firmy jako twórca motywów.

Ola z WordPressem i Automattic związana jest już od jakiegoś czasu: część z Was może pamiętać jej wystąpienie z wiosny z Warszawy, gdy opowiadała na czym polega praca jako wolontariusz przy ocenianiu nowych skórek przesyłanych do wordpressowego repozytorium. Od kilku tygodni była także na okresie próbnym w tej firmie. Kilka dni temu wróciła z WordCamp Europe, miała krótką rozmowę z Mattem (jak wyglądają takie rozmowy możecie dowiedzieć się między innymi z tego podcastu) i postanowione: została zatrudniona.

Pierwsze trzy tygodnie pracy Oli będzie polegało na udzielaniu supportu osobom korzystającym z WordPressa w wersji wordpress.com. Potem dołączy do działu odpowiedzialnego za tworzenie nowych skórek (zarówno premium dostępnych na na wp.com jak i darmowych) i wspieranie obecnych. Aleksandra jest designerem i front-endowcem i na tym polu będzie skupiać się jej praca.

Gratulacje! :)


Opublikowano

w

przez

Komentarze

7 odpowiedzi na „Pierwsza Polka w drużynie Automattic”

 1. Awatar bastetmilo

  Gratulacje dla Oli! :D
  To jest super news.

 2. Awatar anoriell

  Gratulacje Olu!

 3. Awatar Ola
  Ola

  Dzięki dziewczyny! :)

 4. Awatar Szymon

  Genialna informacja! Gratulacje i wyrazy podziwu dla Oli :-)

 5. Awatar Krzysiek Dróżdż

  Świetny news. Gratulacje!

 6. Awatar Krzysztof Tomczyk
  Krzysztof Tomczyk

  Robi wrażenie. Jak zawsze :)