mrz.
29
2014

WordPress 3.9 Beta 3

Nie wspominaliśmy tutaj o wydanym tydzień temu WordPressie 3.9 w drugiej wersji beta, ale trójki już nie przegapiamy. Właśnie kilka minut temu pojawiła się o tym informacja w sieci.

Jest to kolejne wydanie z poprawkami niedociągnięć jakie wciąż istnieją i muszą zostać usunięte zanim WordPress 3.9 zostanie oficjalnie wydany. A nastąpić to ma 15 kwietnia i wygląda na to, że termin ten zostanie dotrzymany.

Osoby zainteresowane testowaniem mogą tę wersję WordPressa pobrać stąd, a tutaj znajdą więcej informacji o tym wydaniu.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Czesc! Mam pytanie
    Instalowac sobie 3.9 v.3 beta?? Akurat niedlugo bede troche wrzucal wiec przydala by mi sie aktyualizacja. Czy moze lepiej zainstalowac sobie obecna 3.8.1?
    3.9 v.3beta ma jakies bledy?

    • Jesli instalujesz zwykłą strone dla odwiedzajacych, nie uzywaj nigdy bety.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »