sp.
29
2013

Data i miejsce kolejnego WordCampa: Wrocław 28-29 września

Są już pierwsze informacje o najbliższym WordCampie. Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu WordPress Wrocław udało się z wordcampową centralą ustalić datę kolejnego spotkania wordpressowiczów w Polsce. Odbędzie się ono we Wrocławiu (to już było wiadomo od poprzedniego WC, które odbyło się w Gdańsku) w dniach 28-29 września.

Więcej szczegółów na razie nie ma. Warto zaglądać tutaj i na profil wrocławskiej grupy wordpressowiczów :)

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

8 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Świetna wiadomość!
  Może tym razem uda mi się wybrać i może nawet coś przygotować :)

  Czy Ty Konradzie planujesz występ?

  • wystepu chyba nie planuje, ale byc to bede na 100%!

  • Z tego co mi wiadomo (mogę się mylić) to jest komplet prelegentów, ale zawsze rezerwa się przyda :D

   • Przyznam, że to by było ciekawe podejście – informacja o konferencji bez możliwości zgłoszenia na nią wykładu… Tego jeszcze nie widziałem :)

  • ooo, no to gratuluje :)

 • Warto zaglądać też na oficjalną stronę WordCampa http://2013.wroclaw.wordcamp.org/ :) na bieżąco uzupełniamy prezentacje i prelegentów.

  • jak wejdziesz na dev.wpzlecenia.pl zobaczysz ze wlasnie dodalem wam ladny infobox o wordcampie pod nagłówkiem strony :)

   • :D super śliczny! :) dzięki wielkie!!!

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »