maj
2
2013

Trzy dni temu wydano WordPress 3.6 beta 2

Tak, już od trzech dni można pobierać i testować WordPressa 3.6 w drugiej wersji beta, a my piszemy o tym dopiero dziś. Cóż, choć za oknem chłodno to jednak długi weekend rozleniwia i mnie ;)

Nie jest to oczywiście wydanie, do instalacji którego bym was namawiał – to wersja rozwojowa, nastawiona na wyłapanie błędów. Jeśli ktoś jednak chce dołączyć do testerów albo już teraz ciekaw jest nowych funkcji, może pobrać 3.6 beta 2 i zainstalować, a gdy znajdzie jakiś błąd, zgłosić go na Trac-u.

Dodam, że wydanie beta 2 ukazało się nieco później niż planowano, gdyż okazało się, że w interfejsie dodawania formatów wpisów, który ma się pojawić w 3.6 jest więcej błędów niż się spodziewano. Mi opóźnienie w takim wypadku nie przeszkadza, niech panowie i panie usuną wszystko co źle działa, niezależnie ile ma to im czasu zająć.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

4 komentarze + Dodaj komentarz

  • A czy bety aktualizują się automatycznie? Bo mam B1 i nie pojawił mi się żaden komunikat o B2.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »