maj
6
2013

Stworzyli skórkę i zarobili na niej 100 000 USD. W pierwszy miesiąc

Wiele razy już tu pisałem o sukcesach na ThemeForest, więc tym razem aby nie przesłodzić ograniczę się do kilku zdań. ThemeFusion stworzyło nową skórkę, wystawiło ją na sprzedaż i zarobiło (przy czym część zarobku zostaje oczywiście przy TF) już w pierwszy miesiąc 100 tys. dolarów. Taka informacja naprawdę robi wrażenie.

Przyznać trzeba, że skórka mogła się spodziewać takiego sukcesu. Rewelacyjnie opisana, responsywna, z wieloma dodatkami, wielozadaniowa… Chłopaki z ThemeFusion się napracowali, ale widać, że to się opłaciło.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

8 komentarzy + Dodaj komentarz

 • nie mam gustu, dla mnie daleko poniżej średniej…
  przykładowo: Duotive Three bardziej amazing :)

 • „Rewelacyjnie opisana, responsywna, z wieloma dodatkami, wielozadaniowa…”

  RWD to już bardziej standard niż opcja. A brakiem dodatków skórki na TF nie grzeszą.

  Zgadzam się poprzednim komentarzem. Skórka słaba. I to mnie rozbraja, ale Fusion mocno tą skórkę promował… a może inną podobną? hmm…

  • mimo wszystko opis skórki mi się bardzo podoba :) ludzi nieznających sie na wp na pewno przekonuje

 • Fakt, mało która skórka jest tak szczegółowo opisana.

 • Mi się w sumie podoba ten szablon. Dość przejrzysty jest. Dodatkowo, szablony z ThemeForest fajnie są tworzone, że przystosowują się do każdej rozdzielczości ;)

 • Ciekawa skórka, widać że dopracowana. Prosta, przejrzysta.

  Na themeforest naprawdę można znaleźć perełki.

 • A tu nowy theme market – ThemeBoard.net

  Wysoki poziom akceptacji szablonów, niska prowizja!

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »