st.
25
2013

WordPress 3.5.1 czyli popraweczki

Właśnie w Waszych Kokpitch powinien pojawić się guzik do aktualizacji WordPressa do kolejnej wersji 3.5.1 :) Co nowego? O tym wszystkim dowiecie się we wpisie na temat tego wydania. A tym wszystkim, komu nie chce się tam zaglądać lub rozszyfrowywać języka angielskiego wyjaśniam: jest to wydanie z poprawkami błędów (w tym kilka błędów bezpieczeństwa), jakie dostrzeżono już po publikacji 3.5 Żadne nowe funkcje nie zostały dodane.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

5 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Jak zwykle na czas, info następnego dnia po pojawieniu się wersji w wordpress.org:) Chociaż pewnie nawet mniej niż 24 h, ale nie mogę policzyć bo nie ma godzin przy wpisach :)

  • zaczalem pisac jeszcze przed polnoca ;) a o ktorej wydano wp 3.5.1 to nie wiem – po prostu zobaczylem ze w kokpicie mi sie pojawilo ;)

 • Z tym że co istotne poprawka jest w wersji angielskiej (USA). Nie ma spolszczonej.
  Jeżeli nie ma nowych funkcji czy z tego można wnioskować że tłumaczenie się nie rozjedzie?
  Ktoś to testował?

  • Bez problemu możesz aktualizować. Nie ma prawa się nic rozjechać :)
   To jedynie poprawka bezpieczeństwa, która nie wprowadza nowych ani nie zmienia żadnych fraz.

 • Przetestowane, Nie podmienia plików językowych. Jedynie po aktualizacji okno informacyjne co się zmieniło jest po angielsku

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »