gru
3
2012

Pierwszy w Polsce WordUp już za dwa tygodnie

Na styczeń planowany jest WordUp w Warszawie (mam nadzieję, że nic się nie zmieniło), jednak Gdańsk postanowił być jeszcze szybszy :) Już niedługo odbędzie się tam takie same wydarzenie. Oto informacja prasowa jaką dostałem od Jenny:

Dla aktualnych (i przyszłych ;)) fanów WordPressa mamy świetną wiadomość. Już 17. grudnia w Gdańsku odbędzie się pierwszy polski WordUp.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich – zarówno tych, którzy poświęcają każdą chwilę na dłubanie w wordpressowym kodzie, jak i tych, którzy za dnia korzystają z powstałych nocami rozwiązań.

Zatem każdy, kto chciałby nie tylko posłuchać ciekawych prelekcji, ale także poznać innych WordPressowców, powinien jak najszybciej zarejestrować się na spotkanie (ilość miejsc ograniczona).

Więcej szczegółów na temat agendy i lokalizacji znajdziecie na oficjalnej stronie gdańskiego WordUpa http://wordup.gd i na fanpage’u https://www.facebook.com/wordupgdansk.

Rejestracja na stronie: http://www.wordupgdansk.evenea.pl.

Zapraszają wszystkiemu winni organizatorzy: Jenny Dawid, Joanna Witecka i Łukasz Kliś.

WordUpy to spotkania lokalne, więc mnie nie będzie, zwłaszcza, że wciąż jeszcze pamiętam gdański WordCamp ;) Ale kto z Gdańska i okolic: zapraszam!

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

9 komentarzy + Dodaj komentarz

  • Chętnie bym się wybrał ale ta odległość mnie przerasta :) Trzeba wreszcie będzie pomyśleć o WordUpie w Krakowie :)

  • też tego nie rozumiem, dlaczego odcina się cały dół Polski od takich wydarzeń, mam nadzieje, że sponsorom się to opłaca, opłaca nieobecność Krakowa i Lublina :D

    • nie rozumiesz, ale nie rozumiesz idei wordup-ów :) to są zawsze spotkania lokalne, nie oznacza jednak ze nie wolno ci na nie przyjechac. jesli ktos chce zrobic wordupa w gdansku, to go robi. przyjezdza kto chce, ale przewaznie sa to osoby lokalne. jesli chcesz wordupa w lublinie, zrob go tam :)

      • ok wiele mi wytłumaczyłeś, dziękuję za cierpliwość, łapię akcję

  • Ojtam ojtam, z Warszawy wcale nie tak daleko do Gdańska. Ja jadę. ;)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »