prn.
3
2012

To już ostatnie chwile aby kupić bilet na WordCamp!

Doświadczenie poprzednich WordCampów mówi, że wiele osób mówi sobie „jeszcze zdążę z kupnem biletu”, a potem budzi się z ręką w nocniku i pisze do organizatorów z błagalnymi pytaniami czy znajdzie się jeszcze jakiś bilet.

Jeśli i Ty nie chcesz okazać się tak rozgarnięty, przypominamy: już w ten piątek zamknięta zostanie sprzedaż biletów. Nie trać więc czasu i od razu, już teraz gdy to czytasz przejdź na tę stronę by kupić swoją wejściówkę.

Mała ciekawostka: Michał Żuk, organizator campa wrzucił właśnie na facebook zdjęcie kubka jaki dostaną wszyscy uczestnicy VIP i będzie rozlosowany także wśród posiadaczy wejściówek standardowych:

Mi się bardzo podoba (choć nie zmieści się w ekspresie do kawy), a Wam? :)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

3 komentarze + Dodaj komentarz

  • JA chcę kubek, ale nie mogę jechać :(

    • nie ma, że nie mogę. ;) jedź, te kubki potem na allegro będą osiągać kolekcjonerskie wartości ;)

  • żeby tylko było tam coś ciekawego.. a tu znowu to samo co wszędzie :/

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »