Będzie WordUp Warszawa?

Polskie środowisko wordpressowe integruje się coraz bardziej i wychodzi z domów, sprzed komputerów by spotykać się w realu. I bardzo dobrze. Powoli zaczynam wracać do porządku dziennego po ostatnim WordCampie, a już są plany na zorganizowanie pierwszego polskiego WordUp-a. Ma się on odbyć w Warszawie, prawdopodobnie w styczniu, a zorganizuje go Arkadiusz Stęplowski.

Powyższy akapit napisałem w trybie oznajmującym, ale jeśli WordUpa jednak nie będzie, nie miejcie do mnie pretensji ;) Arek mówił o nim na WordCampie w Gdańsku, po powrocie do domu pisał o tym na Facebooku (przy okazji – ostatni WordPress też tak się rodził), dziś zamieścił wpis odnośnie tego spotkania na swoim blogu. Wszystko więc jest na dobrej drodze.

Czym jest WordUp pisałem już jakiś czas temu. To WordPressowe spotkanie w mniejszym niż WordCamp gronie, organizowane bez namaszczenia centrali, bez sponsorów i całej otoczki. Zjawiają się na nim raczej tylko mieszkańcy miasta, w którym ma ono mieć miejsce, ale mam nadzieję, że jak przyjadę na nie z Białegostoku, nikt mnie nie wyprosi. Ktoś musi przecież podpatrzeć te wszystkie pikantne szczegóły i wrzucić na plotkarski serwisik dev.wpzlecenia.pl ;)


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

5 odpowiedzi na „Będzie WordUp Warszawa?”

  1. Awatar Kasia Świderska

    Jak będzie to będę – bo nie zrobili Archcona drugiego, a dawno nie byłam w Warszawie :)

  2. Awatar Paweł Pela

    Zgłosiłem się jako prelegent :) Mam pomysł i tym razem nie o freelancingu.

  3. Awatar anoriell

    Warszawa brzmi jakoś przyjaźniej logistycznie od Gdańska i czuję, że mogę mieć bardziej po drodze ;)