paź
30
2012

Będzie WordUp Warszawa?

Polskie środowisko wordpressowe integruje się coraz bardziej i wychodzi z domów, sprzed komputerów by spotykać się w realu. I bardzo dobrze. Powoli zaczynam wracać do porządku dziennego po ostatnim WordCampie, a już są plany na zorganizowanie pierwszego polskiego WordUp-a. Ma się on odbyć w Warszawie, prawdopodobnie w styczniu, a zorganizuje go Arkadiusz Stęplowski.

Powyższy akapit napisałem w trybie oznajmującym, ale jeśli WordUpa jednak nie będzie, nie miejcie do mnie pretensji ;) Arek mówił o nim na WordCampie w Gdańsku, po powrocie do domu pisał o tym na Facebooku (przy okazji – ostatni WordPress też tak się rodził), dziś zamieścił wpis odnośnie tego spotkania na swoim blogu. Wszystko więc jest na dobrej drodze.

Czym jest WordUp pisałem już jakiś czas temu. To WordPressowe spotkanie w mniejszym niż WordCamp gronie, organizowane bez namaszczenia centrali, bez sponsorów i całej otoczki. Zjawiają się na nim raczej tylko mieszkańcy miasta, w którym ma ono mieć miejsce, ale mam nadzieję, że jak przyjadę na nie z Białegostoku, nikt mnie nie wyprosi. Ktoś musi przecież podpatrzeć te wszystkie pikantne szczegóły i wrzucić na plotkarski serwisik dev.wpzlecenia.pl ;)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

5 komentarzy + Dodaj komentarz

  • Byłbym :)

  • Jak będzie to będę – bo nie zrobili Archcona drugiego, a dawno nie byłam w Warszawie :)

  • Zgłosiłem się jako prelegent :) Mam pomysł i tym razem nie o freelancingu.

  • Warszawa brzmi jakoś przyjaźniej logistycznie od Gdańska i czuję, że mogę mieć bardziej po drodze ;)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »