Wejściówki od dev.wpzlecenia rozdane. Oto wyniki

Pamiętacie jak tydzień temu zrobiliśmy mini konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na WordCamp Gdańsk 2012? Na pewno  pamiętacie, a przynajmniej pamięta o tym 12 osób, które wtedy w komentarzach zostawiły informację, że chcę wziąć udział w tym konkursie.  W piątek konkurs się zakończył, a przez cały weekend maszyna losująca mełła zgłoszone komentarze, aż wybrała 4 osoby, które wygrywają.

Maszyna losująca ma na imię Konrad (zbieżność imienia z imieniem autora tego wpisu bardzo nieprzypadkowa) i właśnie dlatego, że  jest człowiekiem, owo losowanie tak długo trwało. Nie łatwo jest wybrać kilka osób, tak by pozostałe się nie obraziły. Prawdę mówiąc nie wiem czy to się dobrze udało, ale mówi się trudno i podaje się wyniki.

Oto najpierw trzy komentarze i ich autorzy, które wygrywają kupon zniżkowy o wartości 50 złotych (oznacza to, że te osoby mogą sobie kupić za  zero złotych wejściówkę normalną lub za 100 złotych wejściówkę VIP – do nich należy decyzja):

Ola: „Będę zaszczycona mogąc w ten sposób podnieść statystyki Pań na WordCamp”

Łukasz: „Jeszcze nigdy nic nie wygrałem. Na zgarnięcie głównej wygrany w totka szans już nie mam, ale może wejściówka na WordCamp spowoduje, że nie zakopią mnie z przypięta łatką: LooserKtóryNigdyWŻyciuNicNieWygrał”

Michał: Od kilku lat prowadzę strony internetowe oparte o WordPressa. I właśnie z tym systemem wiąże swoją przyszłość, bo to ciekawa i darmowa platforma. Chciałbym poznać bardzo ciekawych ludzi, którzy zajmują się WordPressem. Bo czasami gdy kończę współpracę z jednym programistą, to trudno mi znaleźć odpowiedniego. A myślę, że tam baza kontaktów będzie olbrzymia do zdobycia.”

Tak więc powyższe  osoby już wiedzą (a jeśli nie wiedzą, zaraz dostaną ode mnie maila z informacją i kodem zniżkowym)

Kto wygrywa kupon zniżkowy o wartości 150 złotych? Oto zwycięzca i komentarz:

Marcin: „Bo na ostatnim WordCampie nie mogłem być i przez to nie spałem po nocach… a tak na prawdę to chciałbym w końcu napić się piwa rozmawiając o taksonomii, CPT i innych przyjemnych rzeczach”

Oto i wyniki. Cztery osoby już się cieszą, a ja teraz zastanawiam się jak pozostałe 8 osób odbiera teraz informację, że ktoś inny ich wyprzedził  ;) Sam kilka razy brałem udział w takich konkursach, nic nie wygrałem i pojawiało się wkurzenie, że sędzia kalosz ;) Dla jakiejś tam obrony powiem, że tylko dwa komentarze były faworyzowane: Oli, bo faktycznie patrząc na poprzednie wordcampy warto pobawić się w  parytety ;) i Łukasz, bo jest wiernym czytelnikiem dev.wpzlecenia i przede wszystkim komentatorem.

Pozostałe wyprzedziły tylko o 0,25 punkta w 5  stopniowej skali pozostałych komentujących.  Mam nadzieję, że zniesienie owo nie dostanie się na podium mało drastycznie i spotkamy się wszyscy na WordCampie :)


Opublikowano

w

przez

Komentarze

4 odpowiedzi na „Wejściówki od dev.wpzlecenia rozdane. Oto wyniki”

 1. Awatar Marcin

  Brawa dla wszystkich wygrywających, a wszystkich mam nadzieję i tak zobaczyć w Gdańsku :D

 2. Awatar wuja
  wuja

  damn !

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   mam nadzieje, ze jednak nie zrezygnujesz z udzialu w campie ;)

 3. Awatar Marcin

  o cholera ;) tego się nie spodziewałem, dzięki wielkie! ekscytacja monstroza…