Wejściówki na WordCamp Gdańsk już do kupienia

Wystartowała sprzedaż wejściówek na WordCamp Gdańsk 2012. Tym razem dostępne są one w dwóch opcjach:

 • wejściówka standardowa po 50 zł – umożliwia uczestnictwo w WordCampie i AfterParty
 • wejściówka VIP po 150 zł – dodatkowo otrzymamy gadżety (niestety nie zdradzono jakie), zjemy śniadanie, zwiedzimy stocznię oraz na AfterParty czeka nas większa ilość darmowego alkoholu (nie wiem czy przy wejściówce standardowej w ogóle przewidziany jest darmowy alkohol)

Co sądziecie o takich cenach? Napiszcie w komentarzu, bo naprawdę ciekawi mnie Wasza opinia :)

Sam planowałem kupić wejściówkę VIP, jednak zaproponowane bonusy nie do końca mnie przekonują. Bardzo chętnie bym zwiedził stocznię, śniadań nie jem, nie wiem jakie to będą gadżety. Wliczenie alkoholu w pakiet VIP też nie zachęca mnie, spokojnie mogę na after party płacić za siebie, tyle ile wypiję ;) Tak więc za zwiedzanie stoczni musiałbym dopłacić 100 zł.

Nie  chcę jednak wyjść na sknerę, więc pytam Was jak Wy to widzicie. ;)


Opublikowano

w

przez

Komentarze

2 odpowiedzi na „Wejściówki na WordCamp Gdańsk już do kupienia”

 1. Awatar Michał [WordCamp Gdańsk]

  Oj Konrad myślę, że nie byłbyś zawiedziony tym co planujemy dla VIPów. Już niedługo będziemy ujawniać dokładniejsze informacje o pakiecie VIP. Będziemy informować co jak gdy tylko sami będziemy mieć pewność, że wywiążemy się z obietnic.

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   no to szybko opisuj co tam bedzie dodatkowego ;) bo na razie opis nie zacheca az tak mocno by zaplacic +100zl. ta wejsciowka vip sprawia wrazenie biletu dla lansu i wywyzszenia sie ponad tych, ktorzy kupia bilet normalny (moja prywatna opinia)

   i nie wiem czy nie zniecheca tez do kupienia wejsciowki za 50zl. osoby ktore nie byly na poprzednich kampach i nie sa za bardzo w srodowisku moga zle odebrac taki podzial na vipowców i całą reszte ktora za 50zl moze sobie przyjsc i popatrzec ;)