sp.
5
2012

Wejściówki na WordCamp Gdańsk już do kupienia

Wystartowała sprzedaż wejściówek na WordCamp Gdańsk 2012. Tym razem dostępne są one w dwóch opcjach:

  • wejściówka standardowa po 50 zł – umożliwia uczestnictwo w WordCampie i AfterParty
  • wejściówka VIP po 150 zł – dodatkowo otrzymamy gadżety (niestety nie zdradzono jakie), zjemy śniadanie, zwiedzimy stocznię oraz na AfterParty czeka nas większa ilość darmowego alkoholu (nie wiem czy przy wejściówce standardowej w ogóle przewidziany jest darmowy alkohol)

Co sądziecie o takich cenach? Napiszcie w komentarzu, bo naprawdę ciekawi mnie Wasza opinia :)

Sam planowałem kupić wejściówkę VIP, jednak zaproponowane bonusy nie do końca mnie przekonują. Bardzo chętnie bym zwiedził stocznię, śniadań nie jem, nie wiem jakie to będą gadżety. Wliczenie alkoholu w pakiet VIP też nie zachęca mnie, spokojnie mogę na after party płacić za siebie, tyle ile wypiję ;) Tak więc za zwiedzanie stoczni musiałbym dopłacić 100 zł.

Nie  chcę jednak wyjść na sknerę, więc pytam Was jak Wy to widzicie. ;)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Oj Konrad myślę, że nie byłbyś zawiedziony tym co planujemy dla VIPów. Już niedługo będziemy ujawniać dokładniejsze informacje o pakiecie VIP. Będziemy informować co jak gdy tylko sami będziemy mieć pewność, że wywiążemy się z obietnic.

    • no to szybko opisuj co tam bedzie dodatkowego ;) bo na razie opis nie zacheca az tak mocno by zaplacic +100zl. ta wejsciowka vip sprawia wrazenie biletu dla lansu i wywyzszenia sie ponad tych, ktorzy kupia bilet normalny (moja prywatna opinia)

      i nie wiem czy nie zniecheca tez do kupienia wejsciowki za 50zl. osoby ktore nie byly na poprzednich kampach i nie sa za bardzo w srodowisku moga zle odebrac taki podzial na vipowców i całą reszte ktora za 50zl moze sobie przyjsc i popatrzec ;)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »