wrz
13
2012

Ile zarabiają WP-developerzy? No właśnie – ile zarabiamy?

Porozmawiajmy o pieniądzach. Bez obaw jednak: wiem, że jest to w Polsce z jakiegoś powodu temat wstydliwy, a sam podając swoją stawkę klientowi czuję się nieco jak na spowiedzi.

Co zatem powiecie na rozmowę anonimową? Czy zgodzicie się wypełnić zupełnie anonimową ankietę odnośnie tego jak bardzo cenny jest dla Was WordPress?

ZAPRASZAM DO WYPEŁNIENIA ANKIETY (KLIK)

Gwarantuję pełną anonimowość! Czyli:

 • po wypełnieniu ankiety nie poznam Twojego adresu IP i nie będę mógł skojarzyć wpisanych przez Ciebie kwot z żadną osobą
 • nie poznam też Twojego adresu email

Wyniki ankiety zostaną opublikowane na tej stronie. Wyniki oczywiście zbiorcze.

Już teraz w komentarzach możecie wpisywać które „kwerendy” byłyby dla Was najbardziej interesujące  i obiecuję przygotować takie zestawienie :)

Znacie innych WP webdeveloperów? Podzielcie się linkiem do tej ankiety z nimi!

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

8 komentarzy + Dodaj komentarz

 • prawdę mówiąc brakuje pola „uwagi” ;-)

  • jesli nic wstydliwego lub prywatnego, pytaj tu w komentarzu :)

 • KIedy mozemy spodziewac sie publikacji wynikow?

  • wyniki najpirew pojawia sie na wordcampie 12 pazdziernika, a potem tutaj :)

   • I to będzie coś, co mnie bardzo interesowało już rok temu, kiedy próbowałem „na szybko” policzyć, jak duży jest mniej więcej rynek WordPressa w Polsce. To będzie bardzo ciekawa rzecz :)

   • I jak? Juz mozemy wiedziec? ;) Jakies info gdzie i kiedy beda (jesli beda) jakies nagrania z WordCampa?

    • tak dane beda, ale cierpliwosci :) po poworocie z wordcampa i blog forum gdansk mam milion rzeczy do zrobienia :) sama skrzynka pocztowa to 400 maili :)

 • Bardzo ciekawy temat. Sam jestem ciekaw ile można zarobić jako freelancer. Być może ta forma zatrudnienia będzie najkorzystniejszą w co nie śmiem wiątpić :)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »