czrw.
7
2012

WordPress 3.4 Release Candidate 2

Trochę ponad tydzień temu dostaliśmy pierwszą wersję kandydacką WP 3.4, czyli WordPress 3.4 Release Candidate 1. Od tego czasu w projekcie pojawiło się kilkadziesiąt kolejnych poprawek i już dziś możemy cieszyć się wydaniem WordPress 3.4 Release Candidate 2 – całość zbliża się już do wielkiego finału!

Z tego do podają poinformowane źródła :) deweloperzy WordPressa chcą udostępnić wersję ostateczną już w przyszłym tygodniu.

Tak jak wcześniej pisałem zawsze testuję wersje beta i RC na serwisach testowych ale tym razem WP 3.4 RC2 pojawił się już nawet na jednym produkcyjnym i wszystko działa bez problemów.

Jeśli chcecie dołączyć do testowania to polecam wtyczkę WordPress Beta Tester.

Link do oficjalnego komunikatu: WordPress 3.4 Release Candidate 2

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.4 Release Candidate 2

WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

3 komentarze + Dodaj komentarz

  • WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się pod warunkiem, że zainstalowane wtyczki będą chciały współpracować z nową wersją WP.
    Czasem jednak trzeba poczekać z aktualizacją na nową wersję wtyczek. Miałem taki przypadek po aktualizacji WP 2.8 do 3.1. Licznik liczył, ale nie wyświetlał nic. Warto zawsze przetestować na serwerze testowym, albo poczekać na nową wersję wtyczki.
    A tak na marginesie: czy doczekam się kiedyś takiej wersji WP, do której nie będą mi potrzebne żadne wtyczki?

  • @rwpb – Oczywiście masz rację! Dlatego tez zawsze zachęcam do zabawy z nowymi wersjami w serwisach testowych…
    Z mojej praktyki wynika, ze największy problem jest w serwisach stosujących qTranslate :) i dlatego wszystkich zachęcam do przechodzenia na WPML…

  • […] pięć dni temu pisałem o wydaniu WP 3.4 RC 2, a już dziś mamy ostatnie wydanie WordPress 3.4 Release Candidate […]

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »