maj
22
2012

„Wtyczki do WordPressa. Programowanie dla profesjonalistów” – dziś książka o 30% taniej

Zaraz się pojawią zarzuty, że helion przejął dev.wpzlecenia, dlatego teraz jak najkrócej mogę ;)

Wspomniana dwa wpisy temu książka „Wtyczki do WordPressa. Programowanie dla profesjonalistów” jest dziś w promocji. Jak być może wiecie helion codziennie inną książkę oferuję za 70% normalnej ceny i dziś padło właśnie na tę. Jeśli ktoś rozważał jej zakup, to chyba dobry moment.

Koniec na dziś. Następnym razem postaram się napisać już coś o samym WordPressie, a nie księgarni ;)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

4 komentarze + Dodaj komentarz

  • Ja już nie skorzystam, bo kupiłam ją wcześniej pod wpływem Twojego poprzedniego wpisu w tym temacie. Ale mogę dodać, że i tak warto ją kupić nawet nie w promocji. Jestem na 60 stronie i czuję jak moja wiedza o funkcjonowaniu WordPressa „od środka” rośnie w postępie geometrycznym. Właściwie dopatrzyłam się – jak dotąd – tylko jednego minusa – tłumaczenie haseł WordPressowych w niektórych miejscach jest dziwaczne, ale na szczęście tylko w niektórych.

    • chcesz potem napisac recenzje tej ksiazki i pojawic sie w ikonkach autorow na dole na dev? ;) wiem, ze Jakub też ją czyta, wiec moze nawet napisalibysmy jakas recenzje łączoną, z opiniami roznych osob

      • Jeśli do tego czasu zdążę ją przeczytać, to chętnie się dołączę jako jedna z osób opiniujących.

  • O właśnie! Czekam na recenzje – bo też czaję się na tę pozycję, ale nie chcę wtopić kasy…

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »