mj.
28
2012

WordPress 3.4 Release Candidate 1

Ponad trzy tygodnie czekaliśmy na kolejną wersję testową WordPress 3.4. Jak prorokowałem we wpisie o WP 3.4 beta 4 – tym razem otrzymaliśmy już tzw. wersję Release Candidate, czyli prawie gotową do oficjalnego wydania, pomyliłem się jedynie z czasem jej wydania :)

Deweloperzy WordPressa chwalą się zamknięciem ponad 500 zadań (tickets) w przypadku tej wersji. To na prawdę ogromna robota, ale należy pamiętać, że jeszcze dużo pracy przed twórcami wtyczek oraz szablonów!

To również już ostatni dzwonek na testowanie i zgłaszanie uwag -> Reporting Bugs.

Link do oficjalnego komunikatu: WordPress 3.4 Release Candidate

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.4 Release Candidate 1

WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Wiem, że jak zwykle wszystko jest zapewne bardziej dopracowane jak mniej, ale ja zawsze wolę poczekaj na reakcje społeczności blogerów przez aktualizacją tak na wszelki wypadek. :)
    Swoją drogą, dzięki za info

  • […] ponad tydzień temu dostaliśmy pierwszą wersję kandydacką WP 3.4, czyli WordPress 3.4 Release Candidate 1. Od tego czasu w projekcie pojawiło się kilkadziesiąt kolejnych poprawek i już dziś możemy […]

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »