kw.
19
2012

Promocja TradeMatik dla czytelników dev.wpzlecenia – zapłać ile chcesz!

Promocja zakończona

Wczoraj zapowiedziałem promocję, dziś słowa dotrzymuję! Wszyscy, którzy chcą kupić wtyczkę TradeMatik w okazyjnej cenie teraz mogą to zrobić! Promocja trwać będzie 24 godziny.

Regularna cena tej wtyczki do tworzenia sklepów internetowych na bazie WordPressa to 69 złotych. Przez najbliższą dobę możesz zapłacić za nią dokładnie tyle lub – jeśli chcesz skorzystać z promocji – wybrać wersję tańszą. Jest też możliwość zapłacenia więcej – jeśli ktoś w ten sposób chce docenić wtyczkę, zachęcam :)

Wszystkie wersje wtyczki nie różnią się niczym poza ceną. Kupując wtyczkę masz prawo wykorzystać ją do stworzenia jednego sklepu internetowego. Zapewnione masz także darmowe aktualizacje aż do wersji 1.9.x (innymi słowy: do ostatniej wersji przed wydaniem 2.0).

Dosyć rozwodzenia się. Oto linki do zakupu:

TradeMatik 1.1 w cenie 19 złotych (obniżka o 50 złotych)

TradeMatik 1.1 w cenie 29 złotych (obniżka o 40 złotych)

TradeMatik 1.1 w cenie 49 złotych (obniżka o 20 złotych)

TradeMatik 1.1 w cenie 69 złotych (cena normalna)

TradeMatik 1.1 w cenie 89 złotych (cena podniesiona o 20 złotych)

Na którą wersję się zdecydujecie? :) A że zdecydujecie, jestem dość mocno przekonany. Wszyscy jesteśmy WordPressowymi developerami i tylko jest kwestią czasu kiedy zgłosi się do nas klient, który będzie potrzebował sklep internetowy. To jest okazja tanim kosztem przygotować się na to wydarzenie.

Ciekawostka, która być może zachęci Was do zakupu: dochód z tej promocji zostanie przeznaczony między innymi na utrzymanie i rozwój dev.wpzlecenia oraz wpzlecenia.pl, w tym część z tych pieniędzy trafi na przysłowiowe „piwo” do innych osób, które poza mną publikują wpisy na „devie”.

Po zakończeniu promocji w komentarzu do tego wpisu napiszę jaka była najczęściej i najrzadziej wybierana przez Was kwota przy zakupie :)

P.s. dajcie znać znajomym o tej promocji.

© źródło zdjęcia w miniaturce: flickr.com

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

9 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Można zobaczyć jakieś działające sklepy z tą wtyczką?

 • i mamy pierwsze zamówienie!

 • Przesuńcie promocję do soboty :)

  • przedłużam do dziś do 16:00 :) kto nie zdąży kupić, tego pech :)

 • jeszcze pół godziny i zamykamy promocję :)

 • O nie…. za późno się dowiedziałam. Wielka szkoda…

  • 69zł to nadal niska cena jak za sklep :)

 • i po promocji :) obiecalem ujawnic ilu z Was wybralo ktory pulap cenowy.

  wynik jest prosty: wszyscy zdecydowaliscie sie na zakup w opcji najtanszej czyli 19zl :) gratuluje! oszczedzone 50zl przeznaczcie na cos pozytycznego (a ze zaczyna sie weekend…) ;)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »