mrz.
16
2012

Szalona promocja na wtyczkę TradeMatik. Z okazji jej nowego wydania.

Jest to coś na kształt wpisu sponsorowanego – w tym wypadku sponsorem jestem ja sam ;)

Wczoraj o godzinie 20:00 wydałem nową wersję wtyczki do tworzenia sklepów internetowych oznaczonej jako TradeMatik 1.1. Z tego powodu do dzisiaj do 20:00 (zostało już tylko 1,5 godziny!) trwa promocja. Zamiast 69 złotych, zapłacić trzeba tylko 11 złotych!

Aby nie przedłużać podaję od razu linki: kupić można wtyczkę tutaj, a tu jest opisane co nowego w wydaniu 1.1.

Kończę już, bo przyznam, że właśnie mam urwanie głowy w Kokpit > TradeMatik > Zamówienia na stronie, na której wtyczkę można kupić :)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

8 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Szkoda że powiadomienie na RSS przyszło dopiero przed chwilą.. :/

  • ja żałuje, że tak późno pomyślałem by tu to wrzucic. dodaj do lubianych strone na http://facebook.com/tradematik bo pewnie jeszcze jakies promocje zrobie

   a pomysle tez nad promocja dla samych czytelnikow dev.wpzlecenia :)

 • Wniosek – nie warto pracować :) Dziś przysiadłem na dłużej nad projektem i mimo że licznik RSS pokazywał ponad 20 zaległych artykułów (wśród nich ten z dev.wpzlecenia) to postanowiłem przed końcem pracy do niego nie zaglądać. No i co teraz? Trzy kwadranse po północy, promocji nie ma, TradeMatika po obniżonej cenie nie ma.

  • W regularnej cenie tez sie oplaca ;)

   • Konrad.. zależy do czego chcesz go wykorzystać.. jeśli jako ecommerce to i pewnie się opłaca.. ;)

    • a do czego innego jak nie ecommerce mozna uzyc wtyczki do robienia sklepow? :)

  • 20 nie przeczytanych to mój Rss łapie w parę minut ;)

 • buuu, proszę powtórzyć promocję :(

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »