lt.
20
2012

BuddyPress 1.5.4

Wygląda na to, że deweloperzy BuddyPressa osiągnęli stały cykl produkcyjny :) – 1 poprawka aktualizacyjna na miesiąc +/- 3 dni. Ostatnio był to wydany 10 stycznia BP 1.5.3 (oraz BP 1.5.3.1), a już od 11 lutego możemy się cieszyć nowym wydaniem BuddyPress 1.5.4.

W zasadzie poprawka zawiera tylko dwie zmiany:

  • Fix bug allowing group members that are friends to be invited twice. #3969
  • Fix unpublished page preview when page is root component. #3928

Czy chodzi o to, że nie będziemy mogli zapraszać do grup osób, które już w nich są. Druga poprawka dotyczy podglądu nieopublikowanych stron.

Link do oficjalnego komunikatu: BuddyPress 1.5.4

Link do pobrania paczki: BuddyPress 1.5.4

Tradycyjnie na koniec: BuddyPressowcy wszystkich krajów aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Witam, właśnie skończyłem tłumaczyć BuddyPress 1.5.4 zapraszam do pobrania plików pod tym adresem: http://downloads.n-ideas.pl/BuddyPress_1.5.4_pl.rar Tłumaczenie jest w wersji beta więc mogą się tam znaleźć jakieś literówki. Jak coś znajdziecie napiszcie do mnie a ja chętnie uaktualnię pliki. pozdrawiam

    • Świetnie – dobra robota! Na pewno wiele osób chętnie z Twojego tłumaczenia skorzysta.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »