gru
11
2011

WordPress 3.3 Release Candidate 3

Dokładnie trzy dni temu pisałem o wydaniu WP 3.3 RC 2, a już dziś pojawiła się prawdopodobnie ostatnia przedfinałowa wersja WordPress 3.3 Release Candidate 3!

Z tego co piszą twórcy WordPressa, wynika że ostateczne wydanie WordPress 3.3 pojawi się na początku przyszłego tygodnia, czyli nawet dużo wcześniej niż prorokowałem przy okazji wpisu o WP 3.3 Beta 4.

Z każdym kolejnym wydaniem RC błędów do poprawienia pojawia się coraz mniej – tym razem było to mniej niż 20 pozycji (zmiany pomiędzy WP 3.3 RC 2 -> WP 3.3 RC 3).

To już ostatni dzwonek na testowanie i zgłaszanie uwag -> Reporting Bugs. Aby pomóc twórcom wtyczek i szablonów na blogu WordPress Development Updates pojawiło się w ostatnich dniach kilka wpisów omawiających najważniejsze zmiany w WP 3.3, które należy wziąć pod uwagę od strony programistycznej.

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.3 Release Candidate 3

WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

2 komentarze + Dodaj komentarz

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »