gr.
1
2011

WordPress 3.3 Release Candidate 1

Do tzw. Mikołajek jeszcze kilka dni, a my już dziś dostaliśmy prezent od ekipy twórców WordPressa!

Dokładnie tydzień temu pojawiła się ostatnia beta, o której oczywiście pisaliśmy (WordPress 3.3 beta 4), a już dziś światło dzienne ujrzała wersja kandydacka, czyli WordPress 3.3 RC 1.

Myślę, że czekają nas przynajmniej dwie wersje RC ale tak czy inaczej przed nowym rokiem trzeba będzie przysiąść i uaktualnić wszystkie serwisy, którymi się opiekujemy! Czekana nas sprawdzanie kompatybilności wtyczek i szablonów oraz wszelkiej maści własnych rozwiązań ale na koniec tej ciężkiej pracy będzie można usiąść z kubkiem (np takim z WordCampu) wypełnionym grzanym winem lub ciepłym kakao i odpocząć :)

Oczywiście wszyscy są zachęcani do testowania i zgłaszania uwag -> Reporting Bugs

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.3 Release Candidate 1

Tradycyjnie na zakończenie – WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

1 komentarz + Dodaj komentarz

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »