Zbiór WordPressowych snippetów

Kolejna strona, którą powinien dodać do zakładek (przynajmniej na czas, w którym przekonamy się czy jest ona nam potrzebna czy nie) każdy wordpressowy developer – WP-Snippets.

Już jakiś czas temu szukałem serwisu, w którym mógłbym gromadzić swoje własne snippety jak i snippety znalezione w sieci (przy okazji – polećcie w komentarzach co sami używacie, chętnie potestuję), a tu okazuje się, że jest serwis dedykowany właśnie WordPressowi.

Postanowiłem w ramach testu dodać własny fragment kodu. Logujemy się przez twittera, snippet dodajemy w dobrze nam znanym (ale okrojonym) Kokpicie – strona działa jak widać także na WordPressie. Po dodaniu wymaga on zatwierdzenia przez admina, ale czekając na to, obejrzałem jak wygląda podgląd:

Cool, jest różowo. A jak wiadomo każdy programista uwielbia kolor różowy ;) (a może to fiolet?)


Opublikowano

w

przez

Komentarze

7 odpowiedzi na „Zbiór WordPressowych snippetów”

 1. Awatar Jakub Milczarek

  Rozwiązanie bardzo przyjazne! Sam zbieram takie fragmenty kodu niestety w różnej postaci i czasem trudno mi jest coś szybko odnaleźć…
  Co do koloru, to ja również określam go jako różowy ale zawsze możemy nazwać go #FFABDC :)

 2. Awatar Krzysiek

  Na pewno przydatna strona, tak jak i poprzednik , swój zbiór , który wykorzystuje powielając w niektórych swych projektach, zamiast główkować nad pisaniem czegoś nowego, wykorzystuje już napisane wcześniej kody.

 3. Awatar GrovMan

  Jeśli chodzi o snippety, to nie można nie wspomnieć o bazie z CSS-Trick. Choć nie jest w całości dedykowana WordPressowi, to on też ma swoją kategorię: http://css-tricks.com/snippets/

 4. Awatar Lukasz
  Lukasz

  A może utworzyć dział na dev.wpzlecenia.pl z wordpressowymi snippetami ? Na pewno spowodowałoby to dopływ kolejnych użytkowników :)

  1. Awatar Konrad Karpieszuk

   przez chwile i mi przyszlo takie cos do glowy :) nie lubie jednak powielac, ale zobaczymy :)

 5. Awatar Kasia

  Dzięki za świetną stronę!

 6. Awatar Igor

  A tutaj kolejna strona o tej samej tematyce ;)
  http://wpsnipp.com/