lis
21
2011

Sprawdź się z wiedzy o WordPressie

Znacie telewizyjny Va Banque? Teraz możecie zagrać w jego wersję w przeglądarce, a wszystkie pytania dotyczą WordPressa. Niestety sami sobie musicie być sędziami – gra została przygotowana i rozegrana na żywo na WordCampie w Detroit w tym roku.

Po zagraniu napiszcie w komentarzach jak Wam poszło. A może zagramy w to na naszym polskim WordCampie w grudniu? :)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

2 komentarze + Dodaj komentarz

  • Odpowiedziałem na 5 kolejnych (z każdej kategorii) dobrze, a na 6 (This functionality, introduced in version 2.8, gave a huge boost to WordPress’ CMS capability.) nie byłem pewien odpowiedzi, więc zakończyłem już grę i wracam do pracy :)

  • a ja zapomnialem jak sie nazywal domyslny temat graficzny, ten obok kubricka :)

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »