lis
2
2011

Który plugin najlepszy?

Ręka do góry komu nie zdarzyło się spędzić kilku dłuższych chwil poszukiwaniu najlepszego pluginu do cache-owania, do facebooka itp… Jest wiele służących ogólnie do tego samego i nie wiadomo, który wybrać. Ja zawsze w takim wypadku pytam na którymś z forów.

Pojawił się jednak nowy serwis, który być może ułatwi nam rozwiązywanie powyższego problemu. Battle of the plugins to strona, na której ścierają się wtyczki służące do tego samego. Odwiedzający głosują na najlepszą i tak oto powstają ciekawe listy. Obecnie trwa głosowanie co jest najlepsze do robienia kopii zapasowej WP, ale było już kilka innych pojedynków.

Na  pewno warto zapamiętać ten adres.

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

5 komentarzy + Dodaj komentarz

 • Bardzo ciekawa stronka. Na początku sortowanie wg. Most Popular mi starczało ale to jednak niespecjalnie rzetelne źródło tego co dobre.

  • oryginalne repozytoria maja jedna duza wade: brakk dobrej wyszukiwarki. przez to nawet most popular nie musi sie sprawdzic. a tutaj mamy ladnie podzielone pluginy wg typowych zadan

 • A może tak warto pomyśleć o liscie potrzebnych na początek wtyczkach, które nieco ułatwiają prace z WP. ;-)

  • no to wpisujcie w komentarzach swoje typy :) potem wybierzemy i opublikujemy jako artykul.

   od siebie wrzucam:
   Subscribe to Comments Reloaded – zeby ludzie mogli na maila dostawac powiadomienia o odpowiedzi na ich komentarze

 • Strona dodana do obserwacji, dzięki

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »