paź
29
2019

Wygraj wejściówkę na WordCamp Łódź!

Też nie możecie się już doczekać najbliższego WordCampa? Ja nie mogę. Wejściówkę kupiłem już dość dawno i im więcej o tym wydarzeniu myślę, tym bardziej mi się ono podoba. Pomysł zmienionej formy wydaje mi się pomysłem coraz lepszym. Na poprzednich WordCampach bywało tak, że robiłem sobie dłuższe przerwy przy mniej ciekawych tematach i szedłem zwiedzać miasto. Teraz, gdy prelekcje będą krótsze, nawet jeśli temat będzie nieciekawy, sali prawdopodobniej nie opuszczę.

No właśnie, kto z Was był lub śledził poprzednie wydarzenia? W ilu miastach WordCamp już był, a gdzie będzie przyszłoroczny? Co jeszcze wiecie o WordPressie?

Wraz z organizatorami WordCamp Łódź przygotowałem dla was krótki konkurs. Wypełnij poniższy formularz, a być może to właśnie do Ciebie trafi darmowa wejściówka!

Aktualizacja: Minęła godzina trzynasta w środę i jak dotąd udzielono 9 prawidłowych odpowiedzi, więc konkurs zostaje przedłużony. Zapraszam 4 kolejne osoby :)

Aktualizacja: zwycięzcą został Rafał Porowski! Kod rabatowy 100% został już mu przekazany :)

Zasady:

  • liczą się tylko prawidłowe odpowiedzi przesłane do środy, 30.10.2019 do godziny 13:00
  • spośród prawidłowych odpowiedzi zwycięzcą zostanie ten, który udzieli odpowiedzi jako dokładnie trzynasty
  • wejściówka zostanie przekazana w postaci kuponu rabatowego do zastosowania na stronie https://2019.lodz.wordcamp.org/bilety/ , kupon rabatowy uprawnia do zniżki 100%
  • jeśli do wyznaczonej powyżej daty i godziny wciąż nie będzie co najmniej 13 prawidłowych odpowiedzi, konkurs zostanie przedłużony o dobę (i tak do skutku)

Zatem powodzenia, a jeśli ktoś spóźni się na konkurs, bilety wciąż są dostępne do zakupu :)

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

Dodawanie komentarzy jest zamknięte.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »