cze
28
2019

WordCamp Polska 2019 oficjalnie ogłoszony

Na facebookowej grupie organizatorów WordCampów i WordUpów pojawiło się ogłoszenie Kamila Porembińskiego o oficjalnym starcie prac nad kolejnym polskim WordCampem. To najważniejsze wydarzenie w polskim świecie WordPressa, dlatego reaguję z entuzjazmem.

To, że WordCamp ma się odbyć w Łodzi, wiemy już od zeszłego roku. Teraz znamy także datę: 22-24 listopada 2019. Ruszyła także oficjalna strona WordCampa.

WordCamp będzie się składać z prezentacji (co ciekawe każda nie będzie dłuższa niż 18 minut! wg organizatorów wynikło to z obserwacji najlepszych tego typu wydarzeń) i warsztatów (to tu będzie można spędzić więcej czasu jeśli ktoś potrzebuje technicznych szczegółów jak coś zrobić). Do tego oczywiście dojdzie wszystko „pomiędzy”, a co chyba wszyscy się zgodzimy jest najważniejsze: rozmowy między wykładami, poznawanie nowych ludzi, wordpressowe dyskusje i narzekania, before-, middle- i afterparty. Czyli networking.

Znana jest już też cena biletu i wynosi ona 179 złotych. Bazując na wynikach ubiegłych lat na pewno na kilka tygodni przed terminem konferencji biletów już nie będzie, więc nie zwlekajcie z zakupem. Do Łodzi można też wybrać się „na bogato” czyli jako sponsor wydarzenia albo patron medialny.

Organizatorzy ogłosili poszukiwania prelegentów, prowadzących warsztaty oraz wolontariuszy.

Wybieracie się?

Powiązane wpisy

O autorze: Konrad Karpieszuk

Jak każdy chyba tutaj zacząłem po prostu od blogowania. WordPress jednak tak mnie zafascynował, że szybko zabrałem się za tworzenie stron na nim opartych. Później przyszedł czas na pisanie poradników z nim związanych, zdarzyła się nawet książka. Współorganizowałem pierwszy polski WordCamp. Opiekuję się serwisem WPzlecenia.pl, a teraz także tym podserwisem, na którym właśnie jesteście: dev.WPzlecenia. Wszystkim życzę jak najwięcej wyniesionej WIEDZY odnośnie WordPressa. Zaparzcie kawę, usiądźcie wygodnie i - do lektury! :)

Obecnie jestem pracownikiem firmy tworzącej wtyczkę WPML (pozwala tworzyć wielojęzykowe strony), gdzie odpowiadam za jej rozwój. Jestem także członkiem-założycielem Białostockiej grupy WordUp-owej

Dodawanie komentarzy jest zamknięte.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »