WordCamp Polska 2019 oficjalnie ogłoszony

Na facebookowej grupie organizatorów WordCampów i WordUpów pojawiło się ogłoszenie Kamila Porembińskiego o oficjalnym starcie prac nad kolejnym polskim WordCampem. To najważniejsze wydarzenie w polskim świecie WordPressa, dlatego reaguję z entuzjazmem.

To, że WordCamp ma się odbyć w Łodzi, wiemy już od zeszłego roku. Teraz znamy także datę: 22-24 listopada 2019. Ruszyła także oficjalna strona WordCampa.

WordCamp będzie się składać z prezentacji (co ciekawe każda nie będzie dłuższa niż 18 minut! wg organizatorów wynikło to z obserwacji najlepszych tego typu wydarzeń) i warsztatów (to tu będzie można spędzić więcej czasu jeśli ktoś potrzebuje technicznych szczegółów jak coś zrobić). Do tego oczywiście dojdzie wszystko „pomiędzy”, a co chyba wszyscy się zgodzimy jest najważniejsze: rozmowy między wykładami, poznawanie nowych ludzi, wordpressowe dyskusje i narzekania, before-, middle- i afterparty. Czyli networking.

Znana jest już też cena biletu i wynosi ona 179 złotych. Bazując na wynikach ubiegłych lat na pewno na kilka tygodni przed terminem konferencji biletów już nie będzie, więc nie zwlekajcie z zakupem. Do Łodzi można też wybrać się „na bogato” czyli jako sponsor wydarzenia albo patron medialny.

Organizatorzy ogłosili poszukiwania prelegentów, prowadzących warsztaty oraz wolontariuszy.

Wybieracie się?


Opublikowano

w

przez