paź
8
2013

WordPress 3.7 Beta 1

Beta TestingNieco ponad tydzień temu została wydana pierwsza beta nowej odsłony WordPressa – w ten sposób niektórzy zapaleńcy zaczęli testować WordPress 3.7 Beta 1 już w trakcie WordCampu we Wrocławiu :)

Aby dołączyć do testowania wystarczy ściągnąć paczkę WP 3.7 Beta 1 lub zainstalować wtyczkę WordPress Beta Tester.

Zmian w wersji WP 3.7 nie ma jakoś specjalnie dużo, bo większość została przesunięta do WP 3.8 – możemy jednak się cieszyć:

  • Aktualizacjami podstawy WordPressa w tle
  • Automatycznym uaktualnianiem plików językowych dla podstawy systemu oraz domyślnych szablonów
  • Nowym miernikiem siły wprowadzanego przez naszych użytkowników hasła – tutaj zastosowano bibliotekę udsotępnioną przez Dropbox
  • Zmianami w wyświetlaniu wyników wyszukiwania – dotychczas wyniki układane były według daty, a teraz ich kolejność będzie oparta na ich trafności (dopasowanie do tytułu i treści)
  • Nowymi zaawansowanymi możliwościami w tworzeniu zapytań w WP_Query

Link do oficjalnego komunikatu: WordPress 3.7 Beta 1

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.7 Beta 1

WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

Dodawanie komentarzy jest zamknięte.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »