maj
12
2013

WordPress 3.6 Beta 3

Beta TestingDwa tygodnie temu został wydany WordPress 3.6 Beta 2, o czym kilka dni później pisał Konrad, a już od wczoraj możemy cieszyć się trzecim wydaniem beta, czyli WordPress 3.6 Beta 3!

Aby dołączyć do testowania wystarczy ściągnąć paczkę WP 3.6 Beta 3 lub zainstalować wtyczkę WordPress Beta Tester.

O zmianach w WordPress 3.6 możecie poczytać w moim wpisie związanym z wydanie pierwszej bety WP 3.6.

Dzisiaj dodam jedynie, że wraz z tym wydaniem poprawiono wiele różnych mniejszych i większych błędów. Szczególny nacisk postawiono oczywiście na dopracowanie Formatów Wpisów (Post Format), szczególnie w części związanej z ładowaniem obrazków. Dopieszczono jeszcze bardziej ekrany związane z porównywaniem wersji wpisów.

Dodatkowo wprowadzono wsparcie dla osadzania obiektów (strumieni) z Rdio i Spotify. Przyznam szczerze, że moim zdaniem, jest to kolejny bezsensowy dodatek w momencie gdy już od jakiegoś czasu czekamy na ważniejsze praktyczniejsze usprawnienia. Niestety to nie ja decyduję o kierunku rozwoju WP, więc mogę sobie co najwyżej ponarzekać na dev.wpzlecenia.pl :)

Link do oficjalnego komunikatu: WordPress 3.6 Beta 3

Link do pobrania aktualnej wersji: WordPress 3.6 Beta 3

WordPressowcy wszystkich krajów – aktualizujcie się!

Powiązane wpisy

O autorze: Jakub Milczarek

Miłośnik wszystkiego co związane ze sprawami użyteczności, a także specjalista z dziedziny fizykochemii kryminalistycznej. Stronami internetowymi zajmuje się od 1997 roku, a z samym WordPressem zaprzyjaźnił się już w 2007 roku. Miał zaszczyt być szefem organizacji pierwszego polskiego WordCampu w 2010 roku, a w latach 2010-2012 prowadził z sukcesami firmę WP-Expert. Obecnie pracuje jako UX Specialist w OnTheGoSystems. W wolnych chwilach zdobywa Koronę Europy, poszukuje skrzynek OpenCaching i bloguje jako Lodzermensch.

Dodawanie komentarzy jest zamknięte.

Uwaga, leci reklama:

Gdzie nas czytać?

Autorzy »
Komentujący »
#wpzlecenia »